Ofertă acceptată
Cumpărare directă
aptop Dell Vostro 3568, 15.6-inch HD i3-6006U 4GB, DDR4 500GB WIN 10 PRO
- Număr anunț
- DA22080709
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala (CUI 22020823)
- Furnizor / câștigător
- VISA MEDING S.R.L. (CUI RO14307081)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.932,78 RON
- Valoare atribuită
- 1.932,78 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 13:23
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.932,78 RON
din 1.932,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro