Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MULTIFUNCTIONAL LASER HP MFP M426FDW; PACHET ACCESORII PC; PACHET CARTUSE TONER/REFILL
- Număr anunț
- DA22079457
- Autoritate contractantă
- COMUNA BILIESTI (CUI 16332375)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.286,72 RON
- Valoare atribuită
- 8.286,72 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 12:52
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.286,72 RON
din 8.286,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro