Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stick 64GB Memorie Flash USB Kingston 64 GB DataTraveler D100G3, USB 3.0, black [DT100G3/64GB]
- Număr anunț
- DA22078865
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 554,60 RON
- Valoare atribuită
- 554,60 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 12:38
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
554,60 RON
din 554,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro