Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie computere all in one

Număr anunț
DA22078003
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30236000-2 · Diverse tipuri de echipamente computerizate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.654,10 RON
Valoare atribuită
69.654,10 RON
Data publicării
14.12.2018 12:14
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.654,10 RON

din 69.654,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.