Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie RAM DIMM Corsair 8GB (1x8GB), DDR4 2133MHz, CL15, 1.2V

Număr anunț
DA22076673
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE SALAJ (CUI 11346922)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
30236111-3 · Memorie dinamica cu acces aleatoriu (DRAM) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498 RON
Valoare atribuită
498 RON
Data publicării
14.12.2018 11:38
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

498 RON

din 498 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.