Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional laser mono Lexmark MX317DN , MX 317DN Dimeniune:A4, Viteza: 33 ppm, Imprimare/Copief
- Număr anunț
- DA22071542
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.485 RON
- Valoare atribuită
- 7.485 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 09:15
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.485 RON
din 7.485 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro