Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop MSI 2.00 GHz 15.6", Full HD, 4GB, HDD 1TB
- Număr anunț
- DA22070845
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ANASTASIE PANU" HUSI (CUI 19195566)
- Furnizor / câștigător
- COMPACT COMPANY PRODCOM SRL (CUI RO3175856)
- Cod CPV
- 30231310-3 · Ecrane plate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.198 RON
- Valoare atribuită
- 4.198 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 08:52
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.198 RON
din 4.198 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro