Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Dell Inspiron 3576 cu procesor Intel® Core™ i5-7200U pana la 3.10 GHz, Kaby Lake, 15.6", Full

Număr anunț
DA22067174
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Gabor Aron Vlahita (CUI 4367426)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016,80 RON
Valoare atribuită
2.016,80 RON
Data publicării
13.12.2018 15:35
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 16:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016,80 RON

din 2.016,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.