Ofertă acceptată Cumpărare directă

hdd ssd 2,5" kingston 120 GB,hartie a4 80 gr 500 coli /top,folie protectie a4 cristal 100/set 45 mic

Număr anunț
DA22062771
Autoritate contractantă
GRADINITA CU ORAR NORMAL NR. 2 (CUI 29249590)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI RO13146610)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499,28 RON
Valoare atribuită
499,28 RON
Data publicării
13.12.2018 13:40
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

499,28 RON

din 499,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.