Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,2% sub estimat
Multifunctional laser monocrom Xerox WorkCentre 3215V_NI, ADF, Wireless, A4
- Număr anunț
- DA22055555
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 520,92 RON
- Valoare atribuită
- 504,19 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.12.2018 10:23
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
504,19 RON
din 520,92 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 16,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.