Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECHIPAMENTE DOTARE SALA TIC - 2 LAPTOPURI

Număr anunț
DA22035116
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu sat Osesti (CUI 28667528)
Furnizor / câștigător
TOTAL COMPUTERS SRL (CUI RO18506010)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.663,86 RON
Valoare atribuită
6.663,86 RON
Data publicării
12.12.2018 09:50
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.663,86 RON

din 6.663,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.