Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Computere portabile (Rev.
- Număr anunț
- DA22028629
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 17968495)
- Furnizor / câștigător
- DOT TEHNIC SRL (CUI RO27002429)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.120 RON
- Valoare finală
- 4.120 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 14:56
- Data finalizării
- 14.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.