Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Router Wireless D-LINK AC1200 DIR-842, Dual-Band 300 + 867 Mbps, WAN, LAN, negru
- Număr anunț
- DA22078041
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147,47 RON
- Valoare atribuită
- 147,47 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 12:15
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
147,47 RON
din 147,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro