Ofertă acceptată Cumpărare directă

GENERATOR AER CALD ELECTRIC MASTER 30kW 380V

Număr anunț
DA22076001
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
Cod CPV
39721310-8 · Generatoare de aer cald (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.536 RON
Valoare atribuită
5.536 RON
Data publicării
14.12.2018 11:21
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.536 RON

din 5.536 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.