Ofertă acceptată Cumpărare directă

Freză de zăpadă STANLEY 5.5HP - SCOALA GIMNAZIALA VULCAN

Număr anunț
DA22075817
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VULCAN (CUI 29482196)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
43313100-1 · Pluguri pentru zapada (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.136,31 RON
Valoare atribuită
8.136,31 RON
Data publicării
14.12.2018 11:16
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.136,31 RON

din 8.136,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.