Ofertă acceptată Cumpărare directă

Betadina sol

Număr anunț
DA22074792
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA CARAS-SEVERIN (CUI 5584121)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630 RON
Valoare atribuită
630 RON
Data publicării
14.12.2018 10:48
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630 RON

din 630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.