Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii instalatii electrice

Număr anunț
DA22072599
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLS.I-VIII"AVRAM IANCU (CUI 17344114)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.246,85 RON
Valoare atribuită
3.246,85 RON
Data publicării
14.12.2018 09:48
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.246,85 RON

din 3.246,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.