Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Recorder audio digital
- Număr anunț
- DA22069250
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
- Cod CPV
- 32333100-7 · Aparate de inregistrare video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.921,85 RON
- Valoare atribuită
- 8.921,85 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 18:32
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 18:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.921,85 RON
din 8.921,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro