Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sursa neintrerupribila UPS Eaton EL1600USBIEC | Offline | 1600 VA | 1000 W | Rack/Tower | 2U

Număr anunț
DA22067777
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0663 DRAGASANI SCOALA MILITARA DE SUBOFITERI DE JANDARMI DRAGASANI (CUI 13341905)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.466 RON
Valoare atribuită
2.466 RON
Data publicării
13.12.2018 15:53
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.466 RON

din 2.466 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.