Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GENERATOR PANZER SPG2500 2200W / 5,5 CP
- Număr anunț
- DA22064868
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GENERAL NICOLAE SOVA PODURI (CUI 29117441)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31120000-3 · Generatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.357,05 RON
- Valoare atribuită
- 3.357,05 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 14:34
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 15:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.357,05 RON
din 3.357,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro