Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adaptor Hama 45073 DVI-I - VGA

Număr anunț
DA22061251
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
31111000-7 · Adaptoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.495,72 RON
Valoare atribuită
2.495,72 RON
Data publicării
13.12.2018 13:00
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.495,72 RON

din 2.495,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.