Ofertă acceptată Cumpărare directă

Doza pop-up complet echipata cu 8 module - 2 x shuko, 2 x RJ45

Număr anunț
DA22078459
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.400 RON
Valoare atribuită
17.400 RON
Data publicării
14.12.2018 12:27
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.400 RON

din 17.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.