Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii artistice Steliana Sima

Număr anunț
DA22068733
Autoritate contractantă
Centrul Cultural si de Tineret " Stefan Iordache (CUI 36772516)
Furnizor / câștigător
ZAYMAX ARTIST S.R.L. (CUI RO32650478)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
13.12.2018 16:47
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.