Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparare a drumurilor

Număr anunț
DA22074533
Autoritate contractantă
COMUNA SINTEA MARE (PRIMARIA COMUNEI SINTEA MARE) (CUI 3519321)
Furnizor / câștigător
VOLCAR PREST G.C.I. SRL (CUI 16156813)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168.063,70 RON
Valoare atribuită
168.084 RON
Data publicării
14.12.2018 10:41
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168.084 RON

din 168.063,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.