Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set format din grila stativ vertical si buton franare / defranare Bucky pentru aparate radiologie
- Număr anunț
- DA22060820
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
- Furnizor / câștigător
- RADIOMED IMPEX SRL (CUI RO17984504)
- Cod CPV
- 31670000-3 · Piese electrice pentru masini sau pentru aparate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.195 RON
- Valoare atribuită
- 9.195 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 12:47
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 08:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.195 RON
din 9.195 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro