Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii la instalatia electrica de iluminat si prize

Număr anunț
DA22054207
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean de Etnografie si Arta Populara Baia Mare (CUI 19235350)
Furnizor / câștigător
RADVIOR-COM SRL (CUI RO12238228)
Cod CPV
45317300-5 · Lucrari de instalare electrica de aparate de distributie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.775 RON
Valoare atribuită
9.775 RON
Data publicării
13.12.2018 09:47
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.775 RON

din 9.775 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.