Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE SI ACCESORII PENTRU VEHICULE

Număr anunț
DA22076991
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE TOPLIŢA (CUI 38585484)
Furnizor / câștigător
TESLO-COM AUTO SRL (CUI RO13267817)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
885,22 RON
Valoare atribuită
885,22 RON
Data publicării
14.12.2018 11:47
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

885,22 RON

din 885,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.