Ofertă acceptată Cumpărare directă

LED DRIVER PANOU 60X60 --40W conform Referat nr. 277741 din 11.12.2018

Număr anunț
DA22076764
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
ADA ELECTRIC SRL (CUI RO15449068)
Cod CPV
31532000-4 · Piese pentru lampi si accesorii de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25,21 RON
Valoare atribuită
25,21 RON
Data publicării
14.12.2018 11:41
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25,21 RON

din 25,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.