Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii de montat si fixat porti handbal si panou baschet

Număr anunț
DA22065262
Autoritate contractantă
LICEUL VOCATIONAL DE ARTE PLASTICE "HANS MATTIS TEUTSCH (CUI 29340779)
Furnizor / câștigător
OVINIC-INSTAL SRL (CUI RO14782799)
Cod CPV
77320000-9 · Servicii de intretinere a terenurilor de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.511,76 RON
Valoare atribuită
2.511,76 RON
Data publicării
13.12.2018 14:44
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.511,76 RON

din 2.511,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.