Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONF FACT 1006982 LICEUL TEHNOLOGIC GURGHIU

Număr anunț
DA22064686
Autoritate contractantă
LICEUL SILVIC GURGHIU (CUI 4376009)
Furnizor / câștigător
TEX OIL SRL (CUI 26583544)
Cod CPV
43320000-2 · Echipament de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,58 RON
Valoare atribuită
207,58 RON
Data publicării
13.12.2018 14:29
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,58 RON

din 207,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.