Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera video Full HD SONY HDR-CX240E, negru
- Număr anunț
- DA22062019
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32333200-8 · Camere video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588,15 RON
- Valoare atribuită
- 588 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 13:21
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
588 RON
din 588,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro