Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari pentru canalizare pluviala, Com.Gura Raului, jud.Sibiu

Număr anunț
DA22068077
Autoritate contractantă
Comuna Gura Riului (CUI 4240960)
Furnizor / câștigător
STROIA INSTAL SRL (CUI RO22864385)
Cod CPV
45332300-6 · Lucrari de instalare de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.930 RON
Valoare atribuită
68.930 RON
Data publicării
13.12.2018 16:05
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.930 RON

din 68.930 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.