Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Microfon Conferinta Superlux Eco 88 , Stativ metal Lux+Cablu 30m
- Număr anunț
- DA22063498
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA (CUI 2613591)
- Furnizor / câștigător
- NET CHIT COMPUTERS SRL (CUI RO14616109)
- Cod CPV
- 32341000-5 · Microfoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 13:58
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.300 RON
din 1.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro