Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONITOARE

Număr anunț
DA22075445
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Furnizor / câștigător
IT SOURCES SRL (CUI RO35995617)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.225 RON
Valoare atribuită
2.225 RON
Data publicării
14.12.2018 11:07
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.225 RON

din 2.225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.