Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala
- Număr anunț
- DA22075153
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC BRATCA (CUI 14874973)
- Furnizor / câștigător
- PIEDESTAL SRL (CUI RO37254377)
- Cod CPV
- 45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 10:59
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro