Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MEDICAMENTE 14.12.2018

Număr anunț
DA22074981
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO-SOCIAL (CUI 16057240)
Furnizor / câștigător
ANTOFARM SRL (CUI 15270703)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.443,05 RON
Valoare atribuită
2.443,05 RON
Data publicării
14.12.2018 10:53
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.443,05 RON

din 2.443,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.