Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de curatat cu abur Karcher SC5 EasyFix, 2200W, 4.2Bar, 0.5/1.5L, incalzire 3min, Galben [151

Număr anunț
DA22078770
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE IORGA"PLOIESTI (CUI 29169408)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.389,07 RON
Valoare atribuită
1.389,07 RON
Data publicării
14.12.2018 12:35
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.389,07 RON

din 1.389,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.