Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa 340/80-18 143A8 Michelin Power CL(12.5/80-18)

Număr anunț
DA22067415
Autoritate contractantă
Comuna Largu (Primaria Comunei Largu) (CUI 3724393)
Furnizor / câștigător
AUTOLAND 07 SRL (CUI RO22836180)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.907,56 RON
Valoare atribuită
2.907,56 RON
Data publicării
13.12.2018 15:42
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.907,56 RON

din 2.907,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.