Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelopa 235/65R17 108H Riken Snow SUV XL C/C/2/72
- Număr anunț
- DA22067371
- Autoritate contractantă
- Comuna Largu (Primaria Comunei Largu) (CUI 3724393)
- Furnizor / câștigător
- AUTOLAND 07 SRL (CUI RO22836180)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.445,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.445,36 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 15:41
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 15:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.445,36 RON
din 1.445,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro