Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set 4 duze legatura 15mm

Număr anunț
DA22067307
Autoritate contractantă
Comuna Largu (Primaria Comunei Largu) (CUI 3724393)
Furnizor / câștigător
AUTOLAND 07 SRL (CUI RO22836180)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,81 RON
Valoare atribuită
16,81 RON
Data publicării
13.12.2018 15:39
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,81 RON

din 16,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.