Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEFLECTOR CERAMICA REFRACTARA FOCAR TIP U PT. CAZAN GAZEIFIC. ORLAN 25-130 kW, 250x225x200(80)m

Număr anunț
DA22054068
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZILA RÂMNICELU (CUI 17761146)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
932,76 RON
Valoare atribuită
932,76 RON
Data publicării
13.12.2018 09:44
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

932,76 RON

din 932,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.