Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SAILUN ICE BLAZER ALPINE 185/65R15 88H IARNA
- Număr anunț
- DA22049413
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- ALCAR WHEELBASE ROMANIA SRL (CUI RO17031494)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.360 RON
- Valoare atribuită
- 7.360 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 16:02
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 07:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.360 RON
din 7.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro