Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camere video de securitate

Număr anunț
DA22074863
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TELEORMAN (CUI 10327078)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.151,28 RON
Valoare atribuită
18.151,28 RON
Data publicării
14.12.2018 10:50
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.151,28 RON

din 18.151,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.