Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat

Statie de calcat BOSCH TDS2170 Serie 2, 1.5l, 240g, 2400W, alb-mov

Număr anunț
DA22071048
Autoritate contractantă
Penitenciar Ploiesti (CUI RO6884453)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713510-1 · Fiare de calcat cu aburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
332,72 RON
Valoare atribuită
332 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
14.12.2018 08:59
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

332 RON

din 332,72 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 0,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.