Ofertă refuzată Cumpărare directă

Instalare sistem de supraveghere video TVCI la Aeroclubul "Henri Coanda" Pitesti

Număr anunț
DA22066402
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PROTECTION (CUI 32956052)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare finală
21.375 RON
Data publicării
13.12.2018 15:12
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 18:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.