Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manechine de antrenament pentru urgente - prim-ajutor de baza (BLS) pentru personalul nespecializat
- Număr anunț
- DA22064797
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- KORONAS-IMPEX SRL (CUI RO3625195)
- Cod CPV
- 35112100-3 · Manechine de antrenament pentru urgente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.390 RON
- Valoare atribuită
- 1.390 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 14:32
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 14:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.390 RON
din 1.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro