Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat
HARTIE IGIENICA JUMBO ALB 2STR. 400G
- Număr anunț
- DA22073492
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Mihai Viteazul (CUI 4404354)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.342 RON
- Valoare atribuită
- 3.330 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 14.12.2018 10:13
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.330 RON
din 3.342 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.