Acasă · Licitații
· Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucarii, obiecte de artizanat, obiecte de arta si accesorii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OUA INCONDEIATE 100x16.7 PUNGI CARTON 1000x3.95 USB 3.0 CARTE DE VIZITA 500x21 PIX PERSONALIZAT 500
- Număr anunț
- DA22067585
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 37000000-8 · Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucarii, obiecte de artizanat, obiecte de arta si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.105 RON
- Valoare atribuită
- 17.105 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 15:47
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 18:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.105 RON
din 17.105 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro