Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contor bransament cu mecanism umed Dn20

Număr anunț
DA22069266
Autoritate contractantă
EURO APAVOL SA (CUI RO27778056)
Furnizor / câștigător
T.T.T. COMPANY SRL (CUI RO16227426)
Cod CPV
38421100-3 · Contoare de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.017,70 RON
Valoare atribuită
2.017,70 RON
Data publicării
13.12.2018 18:40
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.017,70 RON

din 2.017,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.