Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,4% sub estimat
VIDEOPROIECTOR
- Număr anunț
- DA22066573
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA PUCHENII MARI (CUI 29164745)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.689,04 RON
- Valoare atribuită
- 2.436,96 RON 9,4% sub estimat
- Data publicării
- 13.12.2018 15:17
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 09:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.436,96 RON
din 2.689,04 RON estimat
9,4%
Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 252,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.